Kurucu Müdürümüzün Mesajı

SAYFAYI
YAZDIR


Tolga ERDOĞDU

Beytepe Koleji olarak öğrencilerimizi Atatürk ilke ve inkılapları ışığında çağdaş, çalışkan, aklın ve bilimin rehberliğinde ilerleyen; vatanına, milletine, milli değerlerine bağlı bir şekilde yetiştirmek en önemli sorumluluklarımızdandır.

“Her öğrencinin ve velinin eğitim kaynaklı sıkıntıları ve beklentileri farklıdır. Bu nedenle her öğrenci ve aileyle tek tek ilgilenilerek kişiye özel çözümler üretilmelidir. Artık her ailenin bir doktoru, diş hekimi, avukatı varken geleceğimizin teminatı en değerli varlıklarımızın eğitim hayatını kulaktan dolma bilgilerle, doğru bilinen yanlışlarla, geçerliliği kalmamış eğitim sistemleri ile istenen düzeye ulaştıramayız. Her ailenin ve öğrencinin eğitim hakkında her şeyi danışabileceği ve gelecek planlamasını yapabilecekleri uzmanlara ihtiyaçları var.”

Amacımız; hayatının sorumluluğunu eline alan, farkındalığı yüksek, kendi en iyisini yapmaya çalışan öğrenciler yetiştirmektir.

Beytepe Koleji'nde eğitim yaklaşımı, öğrencilerin özgün düşünme ve akılcı karar verme becerilerini geliştirmeye yöneliktir.